2.10. Staměřice, Výkleky

2.10. Staměřice (11:00)

2.10. Výkleky (12:00)

 

Zveme Vás na setkání s Ministrem zemědělství Ing. Marianem Jurečkou na náměstí v Odrách od 14:00, od 16:30 následuje beseda v Dělnickém domě na téma Zemědělská politika v České Republice.

2.10. Odry

2.10.  Odry- zahraje skupina ABBA revival (14:00-17:30)

Navigace pro akce Pozvání na setkání s Ministrem zemědělství Ing. Marianem Jurečkou na náměstí v Odrách od 14:00, od 16:30 následuje beseda v Dělnickém domě na téma Zemědělská politika v České Republice.

 

Všichni jste vítáni.  

3.10. Dolní Újezd, Skoky, Bohuslávky

Dolní Újezd (10:00)

Skoky (11:00)

Bohuslávky (12:00)

Zveme Vás na besedu s místopředsedou vlády ČR a předsedou KDU-ČSL MVDr. Pavlem Bělobrádkem PhD. na téma Propojení vědy a výzkumu s praxí a výukou.

V 17:30 v Klubu TEPLO na Horním náměstí č.9 v Přerově

Volební deník 17.9. 2014 Přerov před Prechezou, Horní Újezd, Provodovice, Všechovice

Bylo pro mne novinkou, že rozsáhlý prostor před vstupem do hlavní budovy, příjezdové parkoviště a silnice, dříve veřejně přístupné, jsou dnes již soukromý pozemek firmy. Informuje o tom nepříliš výrazná tabulka na příjezdu k parkovišti. Nám to přišel sdělit pan personální ředitel a je nutno přiznat, že velmi slušnou formou. Tedy opravdu slušně nás z těchto soukromých pozemků vykázal.

Volební deník 18.9. 2014 Hranice, Prosenice, Přerov TGM – Čadíkovo letní kino

V době našeho setkání s občany Hranic od dvanácti do patnácti hodin jsem měla možnost hovořit především s maminkami doprovázejícími školáky a spěchajícími po práci na nákupy. Hovořilo se zejména o postavení rodiny a nízké podpoře státu rodičům s dětmi. Mezi nejslabší sociální skupiny u nás patří podle statistických údajů bohužel rodič – samoživitel/ka s dětmi.

Setkání občanů regionu

13. 6. 2014

Setkání občanů regionu s ministrem zemědělství Marianem Jurečkou v Meditační zahradě v Lipníku nad Bečvou  

Politika a česká společnost

17. 6. 2014

Politika a česká společnost: volby, voliči a stát v Přerovském klubu Teplo Debaty se zúčastnili: Tomáš Lebeda (politolog a vedoucí Katedry politologie a evropských studií FF UP), Jitka Seitlová (dříve zástupkyně ombudsmana a senátorka)

Moderoval Pavel Šaradín 

Beseda se senátory

23.6. 18:00

Navigace pro akce Pozvání přijali: senátor Libor Michálek a Jitka Seitlová, dříve senátorka a zástupkyně ombudsmana.

Beseda občanů Hranic se senátorem Liborem Michálkem a Jitkou Seitlovou

Beseda občanů Hranic se senátorem Liborem Michálkem a Jitkou Seitlovou

 

Svatojakubské hody v Lipníku nad Bečvou

26. 7. 2014

Navigace pro akce Večerní program na Masarykově náměstí před radnicí zakončila skupina „Cimrmanovo torzo“.Vzduch byl čistý po silné bouřce a staré známé songy, skupinou výborně zvládnuté, ukončily hodové oslavy ve výborné náladě a pohodě. 

620 let výročí od založením obce, Spálov

4. 8. 2014  8:00

Odpolední setkání občanů a rodáků se konalo v rámci oslav obce u příležitosti udělení vyznamenání osobnostem, které se významně podílely na rozvoji obce zejména v oblasti vzdělání, vlastivědné, sportovní, hasičské, myslivecké a kulturní.

Další články...