Setkání s místopředsedou vlády Pavlem Bělobrádkem

Jitku Seitlovou přijel podpořit místopředseda vlády Pavel Bělobrádek.

belobradek

 

V pátek 3. října v podvečer do přerovského Klubu Teplo zavítal místopředseda vlády a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Přijel podpořit senátní kandidátku Jitku Seitlovou. Besedy se zúčastnilo asi pět desítek občanů. Místopředseda vlády kromě Přerova navštívil také Olomouc.

V Přerově hovořil zejména o roli vědy a výzkumu, za což je ve vládě odpovědný. Dotazy směřovaly ovšem také k problémům regionu, respektive města Přerova.

Debatu moderovala kandidátka sama, která se v průběhu setkání věnovala rovněž dotazům k vlastnímu volebnímu programu a dosavadnímu působení jak v Senátu, tak na postu zástupkyně ombudsmana.
„Jsem velmi rád, že paní Seitlová kandiduje. Volil jsem ji už v roce 2002. Myslím si, že je dobré, že je to člověk z regionu, který tu zůstane i po zvolení a že svůj post nebude kumulovat s jinou funkcí,“ řekl organizátorům jeden z návštěvníků besedy.

Jitku Seitlovou budete moci potkat s dalším členem vlády v pátek ráno v Přerově. Přijede ji podpořit ministr zemědělství Marian Jurečka.